Broniewskiego 28C

Informacje, nowości, aktualności


#1 2011-03-07 14:27:46

Lucja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 7
Punktów :   

Ogrzewanie i ciepła woda

PRACE REMONTOWE  ZWIĄZANE Z KONIECZNOŚCIĄ ZDEJMOWANIA KALORYFERÓW POWINNY BYĆ UZGADNIANE Z ADMINISTRATOREM BUDYNKU 28 C.
WIĄŻE SIĘ TO Z ZAPOWIETRZANIEM UKŁADU CENTRALNEGO OGRZEWANIA.
INFORMUJE SIĘ, IŻ ZOSTAŁ ZAŁOŻONY ZAWÓR AUTOMATYCZNEGO DOPUSTU CENTRALNEGO OGRZEWANIA I NIE DOPEŁNIENIE POWYŻSZEGO GROZI ZALANIEM CAŁEGO BUDYNKU.
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM LOKATOR MOŻE BYĆ OBCIĄŻONY KOSZTEM ODPOWIETRZENIA CAŁEGO UKŁADU BĄDŹ ZALANIA.
PROSI SIĘ O STOSOWANIE DO POWYŻSZEGO
Ustawienie temperatury c.o. ; w godz. 6.00 – 24.00 jest na 22*
                                              w godz.00.00 – 6.00  jest na 21*
natomiast grzanie wody ; w godz. 6.00 – 8.00 i 16.00 – 22.00 podgrzewana jest cały czas
w pozostałych godzinach podgrzewanie załącza się co pół godziny.
Konserwator, który był w sobotę /5.03.2011r./ dokonał zmiany w automatyce;
-zdjęty został priorytet ciepłej wody użytkowej z układu mieszania centralnego ogrzewania /wyłączało się ogrzewanie ponieważ wymuszała
to ciepła woda użytkowa. Miejmy nadzieję, że właśnie to było powodem i już nie bedzie problemów z ogrzewaniem naszych mieszkań.
czego Wam i sobie serdecznie życzę. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Lucja (2011-03-07 17:28:26)

Offline

 

#2 2011-03-09 22:25:19

annalena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

Kaloryfery mimo dzisiejszego odpowietrzania znowu zimne. Zaraz odwiozą mnie do Tworek!!!

Offline

 

#3 2011-03-10 06:57:06

Atu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

A może ktoś wie dlaczego nie ma wody w bloku??

Ostatnio edytowany przez Atu (2011-03-10 06:57:29)

Offline

 

#4 2011-03-10 07:08:52

annalena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

Ktoś mi wczoraj powiedział, że jest planowane obniżenie ciśnienia wody w Pruszkowie i okolicach oraz w Ursusie związku z jakimiś pracami drogowymi/kanalizacyjnymi przy Łopuszańskiej. Niestety nie wiadomo jak długo to potrwa. Kaloryfery u mnie nadal zimne i jeszcze woda leci jak krew z nosa. Masakra

Offline

 

#5 2011-03-10 07:23:11

Atu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

No to masz dobrze bo u nas nie ma ani wody ani ciepła masakra i jak tu do pracy iść

Offline

 

#6 2011-03-10 09:24:14

Kamil

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

Cały Pruszków ma ten problem.... o ile słyszałem w radiu dzisiaj do 23.00

Offline

 

#7 2011-03-11 09:55:12

MC

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

czy to nadal awaria w całym Pruszkowie? bo moja ciocia mieszka niedaleko a nie ma problemu z ogrzewaniem czy wodą?  już mnie szlak trafia dwa dni i dwie noce zimne kaloryfery, tak nie może być!! małe dziecko w domu ciągle z katarem, do kogo tu uderzyć, żeby rozwiązać te problemy z ogrzewaniem, poza tym nawiązując do pierwszego posta temperatura 20-21 stopni to przy małym dziecku jest za niska i trzeba miec w całym domu kaloryfery na 6 zeby tak było... kto decydował o takiej temperaturze? chyba lepiej przykręcić kurek jak komuś za gorąco!!!! było jakieś głosowanie czy zdecydowała jakaś zimnolubna, bezdzietna, oszczędna osoba? może niech administrator zajmie się porządnie tą kwestią i rozwiąże problem raz a dobrze, w końcu dostaje pieniądze za dbanie o takie rzeczy... już nerwy puszczają.... nowoczesny blok z solarami a w zimę trzeba dogrzewać się farelką... jak teraz tego nie naprawimy to zaraz zrobi się ciepło, wszyscy zapomną a problem wróci w kolejną zimę ale powiedza, że za późno itp... mam nadzieję że większość podziela moje zdanie...

Offline

 

#8 2011-03-11 10:15:25

Pszemo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

No właśnie. O co chodzi z tym ogrzewaniem. Do dziś nie mogę tego rozkminić. Bywało czasem tak, że jak kaloryfer ustawiony był na "dwójkę" to grzał jak głupi (w samych slipach za gorąco było). A czasem na "szóstce" jest ledwo ciepły. O co tu chodzi? W pewnym momencie wydawało mi się, że na to czy grzejniki są ciepłe czy zimne ma wpływ temperatura zewnętrzna (jakiś czujnik od pieca na zewnątrz [?]), ale to bez sensu, bo na zewnątrz może być +5 st, ale przy silnym wietrze, w mieszkaniu i tak będzie zimniej jak w przy -5 w bezwietrzną pogodę. Osobiście nie znam się na takich urządzeniach, ale nie wierzę, że "ten typ (czy jakikolwiek inny) tak ma".

Offline

 

#9 2011-04-15 08:18:24

MC

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

co tym razem się dzieje że znów nie ma cepłej wody? już cholera z tym bierze!!!! i kaloryfery zimne!!! jak ktos wie co się dzieje i wie co zrobić to proszę zróbcie coś mam gości w weekend i akurat teraz bedzie zimno i bez  ciepłej wody, wrrr!!!!!

Offline

 

#10 2011-04-15 09:43:16

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

Dzwoniłem właśnie do zarządcy Rosińskiego (swoją drogą już mam u niego opinie tego co się u niego ciągle coś psuje), ma wezwać konserwatora, bo stwierdził, że ktoś z nas coś pokręcił w kotłowni. Szlag człowieka trafia ... jak ktoś nie ma o tym pojęcia to niech trzyma łapy w kieszeniach. Finał będzie taki, że w końcu nasi "pseudo" konserwatorzy coś zepsują w piecu, a płacić za to będziemy wszyscy.

PS Numer do Rosińskiego 506 145 726 - sąsiedzi używajcie tego numeru i w przypadku awarii oraz innych problemów związanych z osiedlem. Chyba płacimy administratorowi, żeby coś robił z takimi rzeczami, a nie za to, aby jego nazwisko tylko figurowało na klatkowej tablicy ogłoszeń.

Offline

 

#11 2011-04-17 19:28:02

Atu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

Znów nie ma ciepłej wody szlag może człowieka trafić.

Offline

 

#12 2011-04-18 08:59:16

MC

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ogrzewanie i ciepła woda

tak naprawdę ciepłej wody i ogrzewania nie ma od piątku z krótkimi przerwami... podobno jest awaria pieca i fachowcy stwierdzili że nie mają odpowiedniej części dopiero we wtorek to naprawią!!!!  wkurzające...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet radiowy sucha beskidzka tworzywa sztuczne